سشوار برس دار ۱۰۰۰ وات پرومکس مدل 6017

خانه > سشوار پرومکس > سشوار خانگی > سشوار برس دار ۱۰۰۰ وات پرومکس مدل 6017

سشوار برس دار پرومکس مدل 6017 سشواری برس دار دارای چهار سری مختلف است که برای ایجاد انواع حالت‌ها در مو استفاده می‌شوند.

سری‌های سشوار پرومکس شامل برس گرد، فر کننده، نیم برس و متمرکز کننده‌ی باد می‌شوند. برس گرد دارای قطر ۳۲ میلی‌متر است و با روکش سرامیکی که دارد آسیب دیدن موها در اثر حرارت زیاد را کم می‌کند. فر کننده استوانه‌ای قطری ۱۶ میلی‌متری دارد که دارای گیره‌ی مو و پایه‌ای برای قرار گرفتن روی سطح است. نیم برس دارای دندانه‌های نرمی است که از میان آن‌ها هوای داغ بیرون می‌زند و موها را خشک کرده یا حالت می‌دهد. سری انتهایی نیز یک متمرکز کننده است که جز جدایی‌ناپذیر هر سشواری است. انحنای متمرکز کننده امکان استفاده از این دستگاه را به‌عنوان یک سشوار معمولی می‌دهد. برای تعویض سری‌ها باید از دکمه‌ی آزادکننده‌ی روی دسته استفاده کرد. قدرت موتور سشوارهای برس دار از سشوارهای معمولی کمتر است و توان موتور این سشوار هم ۱۰۰۰ وات است. روی دسته‌ی سشوار یک دکمه‌ی چهارحالته دیده می‌شود که برای روشن/خاموش کردن و تنظیم سرعت و حرارت باد سشوار وجود دارد. دو حالت ترکیبی سرعت/حرارت و یک حالت باد سرد وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌ها به خشک‌کردن، حالت دادن و تثبیت حالت موها پرداخت. برای نگه‌داری بهتر از سشوار و متعلقاتش یک کیف نگه‌داری نیز همراه آن ارائه شده است.

به طور خلاصه سشوار برس دار پرومکس مدل 6017 دارای چهار سری مختلف، موتور ۱۰۰۰ وات DC، دو حالت ترکیبی سرعت/حرارت، حالت باد سرد و کیف نگه‌داری بوده و برای ایجاد حالت دلخواه مو در منزل مناسب است.

, ,
3.8/5 - (5 امتیاز)

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست