اصالت کالا و کالا های تقلبی

خانه » اصالت کالا و کالا های تقلبی

متأسفانه دیده می‌شود که در اینترنت و یا سطح شهر محصولات تقلبی ‌ای با نام پرومکس به فروش می‌رسند.سعی ما برخورد با فروشندگان محصولات تقلبی و کاهش میزان محصولات تقلبی است اما این امر ممکن نیست مگر این‌که شما دوستان و عزیزان محصولات تقلبی را بشناسید و آن‌ها را نخرید.حتی برخی از فروشگاه‌های اینترنتی هم دیده می‌شوند که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند ولی محصولات تقلبی را به فروش می‌رسانند.

به علت فروش محصولات تقلبی به صورت اینترنتی ،توصیه ما این است که فقط از سایت دیجیکالا خرید کنید و از سایت های دیگر خریداری نکنید.

نحوه شناخت محصولات تقلبی

 

در محصولات تقلبی دیده می‌شود که لوگوی شرکت پرومکس زده ‌شده و در برخی موارد هم جعبه اجناس تقلبی شبیه به جعبه کالای اصلی طراحی‌شده‌اند تا خریدار را فریب دهند. اما با رعایت دو نکته می‌توانید از خرید محصولات تقلبی و بی‌کیفیت در امان باشید.

روش اول

شما می‌توانید محصول موردنظر را در سایت ما جستجو کنید، اگر پیدا نشد باید به اصل بودن آن کالا شک کنید و حتماً سراغ هولوگرام که در پایین توضیح می‌دهیم بروید.

روش دوم

کالاهای اصلی پرومکس دارای هولوگرام و دفترچه فارسی هستند. هولوگرام ۲۴ ماه ضمانت پرومکس دارای ویژگی های خاصی میباشد که به وسیله آنها میتوانید از اصل بودن محصول خود اطمینان پیدا کنید.

1-لوگو پرومکس به رنگ قرمز
این لوگو با مرکب حرارتی چاپ شده است که با دادن حرارت به آن محو و پس از سرد شدن به حالت اولیه باز میگردد.

2-برش مخصوص
برش لبه های هولوگرام که علاوه بر زیبایی به متفاوت شدن هولوگرام اصل کمک میکند.

3-روکش محافظتی
با خراشیدن این قسمت از هولوگرام لوگوی خطی پرومکس نمایان میشود.این لوگو نیز از جنس مرکب حرارتی میباشد.

روش سوم

اکثر کالاهای تقلبی مربوط به گروه سشوارها می‌شوند.قوی‌ترین سشوار پرومکس دارای توان ۲۵۰۰ وات می‌باشد. پس هرجایی که سشواری با وات بیشتر دیدید شک نکنید که آن سشوار تقلبی است. برای مثال تمام سشوارهای ۳۰۰۰ وات و۴۰۰۰ وات و ۵۰۰۰ وات همگی تقلبی هستند.

هولوگرام اصالت کالا
فهرست