سشوار براشلس پرومکس 2000 وات مدل 7770

خانه > سشوار پرومکس > سشوار حرفه ای > سشوار براشلس پرومکس 2000 وات مدل 7770

  • توان 2000 وات
  • موتور براشلس
  • خاصیت آیونیک
  • دکمه باد سرد
  • دارای دیسپانسر
  • ضمانت 24 ماهه نگان سرویس

موتورهای براشلس نسل جدید موتورهای الکتریکی هستند که طی سال های اخیر در لوازم خانه مانند لباسشویی، مخلوط کن، سشوار و سایر وسیله هایی که برای حرکت و یا چرخش نیاز به موتور دارند استفاده می شوند. حذف جاروبک در این موتورها باعث شده تا در عین داشتن وزن سبک تر، استهلاک کمتر و راندمان بیشتری داشته باشند.

در سشوار جدید پرومکس مدل 7770 از موتورهای نسل جدید یا BLDC استفاده شده است. این امر باعث می شود تا ضمن حفظ قدرت پرتاب باد سشوارهای موتور سنگین، وزن سشوار به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یابد تا استفاده از آن راحت تر شود. این محصول دارای 2000 وات حرارت واقعی است که کاربرد آن را علاوه بر مصرف آرایشگاهی، برای مصارف خانگی نیز مناسب مهیا کرده است.

سشوار براشلس پرومکس دارای 4 حالت کنترل دما و فشار باد با چراغ نشانگر و حافظه عملکردی است؛ به این معنا که پس از خاموش کردن سشوار روی آخرین درجه دما و باد تنظیم شده باقی مانده و برای استفاده بعدی نیازی به تنظیم مجدد نیست.

این سشوار همچنین دارای خاصیت آیونیک بصورت دائمی می باشد. یون منفی باعث می شود تا بار مثبت موها خنثی شود و وز آن ها گرفته شود. همچنین یون منفی با شکستن مولکول های آب به زودتر خشک شدن موها کمک می کند.

سشوار براشلس پرومکس مدل 7770 دارای سه سری با عملکردهای متفاوت است. سری دیفیوزر برای خشک کردن، سری شانه دار برای انجام براشینگ بدون شانه و سری دیسپانسر برای درست کردن فرهای طبیعی.

طول سیم سه متری و دکمه کول شات از دیگر ویژگی های سشوار براشلس پرومکس مدل 7770 است که آن را به یک سشوار همه چیز تمام تبدیل کرده است.

3.5/5 - (2 امتیاز)

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست